Тарифы

Каштан-Лайт

DRG

Библиография

Проекты
WORLD BANK

Проекты ЕС
   
  Компания   События   Решения   Услуги   Клиенты   Контакты  
2016 »2015 »2014 »2013 »2012 »2011 »2010 »
2009 »2008 »2007 »2006 »2005 »2004 »2003 »
 
Здравоохранение
Строительство
Фармацевтическая отрасль
Промышленность
Юриспруденция
Торговля
Туризм
 
   
Разработка настольных приложений
   
Разработка интернет/интранет систем
   
Разработка технических проектов
   
Разработка решений для PDA (КПК)
   
Консалтинг по Реформе здравоохранения
   
 
все услуги
События  


Новости:

28.12.2015
В Клинической больнице "Феофания" закончено внедрение системы расчета стоимости медицинских услуг "Med_Tariffs"

       Расчет тарифов с помощью системы "Med_Tariffs" проводится в 39 подразделениях лабораторного профиля, параклиники и поликлиники Клинической больницы "Феофания"

07.12.2015
Начало промышленной эксплуатации системы учета лекарственных средств в Олександривской больнице г.Киева

       Бухгалтерская система "Каштан", установленная в Олександривской клинической больнице г.Киева, обеспечивает информационную поддержку полного технологического цикла приема лекарственных средств и изделий медицинского назначения, передача в отделения больницы, списания на лечение пациентов, формирование отчетности.

       Система базируется на базе данных зарегистрированных лекарственных средств.

16.11.2015
В Киевском перинатальном центре завершено внедрение системы Med_Tariffs

      В процессе проведения расчета тарифов с использованием системы "Med_Tariffs" пронимают участие сотрудники лечебных и поликлинико-диагностических подразделения, фармацевт, бухгалтера и экономисты Перинатального центра г.Киева.

01.10.2015
Нарада «Побудова партнерських стосунків з НУО, які виконують гранти Глобального фонду, та реалізація наглядової діяльності»

Протягом 29.09.2015 - 01.10.2015 в готелі "Україна" за підтримки Глобального фонду проводилась нарада  «Побудова партнерських стосунків з НУО, які виконують гранти Глобального фонду, та реалізація наглядової діяльності» (програма  ).

На нараді була представлена доповідь І.Мотрич та С.Дяченко "Медико-економічне обґрунтування удосконалення системи надання медичної допомоги хворим на туберкульоз на базі Протитуберкульозного диспансеру м. Краматорська" (отримати доповідь >>> )
 

01.10.2015
Обсуждение Методики расчета стоимости оказания медицинской помощи на сайте МОЗ Украина

         В рамках обсуждения ряда методик по расчету стоиимости медицинских услуг на сайте МОЗ Украины размещена методика компании CIET Holding "Методики расчета стоимости оказания медицинской помощи в учреждениях здравоохранения Украини" >>>

30.09.2015
Конференція "Міжнародне партнерство як каталізатор впровадження медичної реформи в Харківській області"

30.09.2015 в м.Харків відбулась міжнародна конференція "Міжнародне партнерство як каталізатор впровадження медичної реформи в Харківській області" (програма )

На конференції була презентована доповідь С.Дяченко "Розвиток закладів охорони здоров'я в умовах автономії (на основі досвіду з 2004 року)" (отримати доповідь >>> )
 

24.09.2015
Національна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

       24.09.2015 року в МОЗ України під керівництвом заступника міністра І.Перегинця відбулось чергове засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

       На засіданні була представлена доповідь І.Мотрич та С.Дяченко "Медико-економічне обґрунтування удосконалення системи надання медичної допомоги хворим на туберкульоз на базі Протитуберкульозного диспансеру м. Краматорська" (отримати доповідь >>> )

14.09.2015
Deloitte: Тренінг “Економічні та нормативні основи ефективного планування регіональних програм у сфері охорони здоров’я"

       Протягом 14-16 вересня 2015 року в готелі "Русь" (м.Київ) компанія "Deloitte Consulting LLP" організувала проведення тренінгу “Економічні та нормативні основи ефективного планування регіональних програм у сфері охорони здоров’я" для заступників директорів обласних та міських департаментів охорони здоров’я (ДОЗ) з економічних питань, начальників управлінь/ відділів економіки або відділів планування та фінансово-економічного забезпечення у ДОЗ, головних спеціалістів з планування цільових програм/  економічних питань у ДОЗ (програма  ).

        В ході тренінгу були представлені доповіді:

  • В.Рудий. Програмно-цільовий метод як інструмент планування та розподілу ресурсів та його роль у забезпеченні реформи системи охорони здоров’я України
  • В.Рудий. Орієнтовані на результат методи оплати постачальників медичних послуг та перспективи їх запровадження в Україні
  • Є.Матюшко. Практичні рекомендації застосування програмно-цільового методу при розробці регіональних програм та плануванні місцевих бюджетів. Досвід застосування в Україні
  • С.Дяченко. Аналіз рівня складності пролікованих пацієнтів в стаціонарних відділеннях на основі методики діагностично-споріднених груп та проведення розрахунку вартості медичної допомоги (отримати доповідь >>> )
  • С.Дяченко. Економічний аналіз роботи закладів охорони здоров’я на регіональному рівні, як базис для оцінки ефективності та вартості медичних послуг, обґрунтування розробки регіональних цільових програм (отримати доповідь >>> )

 

27.08.2015
Abt: трениинг "Анализ первичных данных для проведения расчета затрат и ф-066/o, полученных от ПТД Полтавской области

      Тренинг проводится в рамках реализации проекта «Совершенствование системы финансирования противотуберкулезной службы» Глобального проекта в Украине «Финансы и управление в системе здравоохранения», выполняемый компанией ”Abt Associates”(США) за финансовой поддержки USAID (программа  )

19.08.2015
Deloitte: Тренінг “Нормативний та економічний базис стратегічного та фінансового планування для закладів ПМД"

Протягом 19-21 серпня 2015 року в готелі "Русь" (м.Київ) компанія "Deloitte Consulting LLP" організувала проведення тренінгу " Нормативний та економічний базис стратегічного та фінансового планування для закладів первинної медичної допомоги " для керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги, заступників директорів ЦПМСД з економічних питань, членів асоціацій сімейної медицини (програма  ).

В ході тренінгу біли представлені наступні доповіді:

  • В.Рудий. Роль центрів первинної медико-санітарної допомоги у забезпечення медичного обслуговування населення в умовах реформи охорони здоров’я в Україні та можливі моделі організації їх діяльності
  • Є.Матюшко. Аналіз діючої системи фінансування первинної медичної допомоги в Україні, соціальні стандарти та норматив бюджетної забезпеченості
  • Є.Матюшко. Реформа системи фінансування галузі: нові можливості для первинної медичної допомоги
  • С.Дяченко. Економіко-статистичний аналіз роботи Центрів ПМСД  (отримати доповідь >>> )
  • С.Дяченко. Можливості  законодавства щодо мотивації діяльності медичного персоналу з урахуванням обсягу та якості наданих послуг (отримати доповідь >>> )
Страницы: 
 1 | 2  3  4 


 
Copyright 1996-2021 by CIET company.
01011, Украина,
г.Киев - 11, а/я №84
тел: (+38 067) 404-18-98
mail@ciet.kiev.ua